AGENDA

Wil je de activiteitenagenda maandelijks in je mailbox ontvangen?
Meld je dan aan….
Aanmelden

April 2024

vrijdag 12 april
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)
19.30 uur – Rabozaal – Klaverjassen
19.30 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 1 – Noordwolde 1
20.25 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 3 – De Heracliden 2

maandag 15 april
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

woensdag 17 april
13.00 uur – Op Roakeldaishal – Rol Roak Bowls

vrijdag 19 april
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)
19.30 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 2 – Potetos 8

zaterdag 20 april
19.00 uur – Rabozaal – Optimus BINGO

maandag 22 april
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 23 april
18.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Jaco Schipperskoor
19.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 24 april
13.00 uur – Op Roakeldaishal – Rol Roak Bowls
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
18.30 uur – Rabozaal – Cursus Personeel Spar Dekkers

vrijdag 26 april
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)
19.30 uur – Rabozaal – Klaverjassen
19.30 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 1 – Futsal Bedum 3
20.25 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 3 – FC LEO 1

maandag 29 april
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

Mei 2024

zaterdag 4 mei
Winsummer Wierdentocht

maandag 6 mei
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 7 mei
18.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Jaco Schipperskoor
19.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 8 mei
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 10 mei
19.30 uur – Rabozaal – Klaverjassen
19.30 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 3 – Omlandia 1
20.25 uur – Op Roakeldaishal – VV Warffum 2 – zvv Grijpskerk 4

maandag 13 mei
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 14 mei
18.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 15 mei
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 17 mei
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

zaterdag 18 mei
Op Roakeldaishal – Japans Boogschieten

zondag 19 mei
Op Roakeldaishal – Japans Boogschieten

maandag 20 mei
Op Roakeldaishal – Japans Boogschieten

dinsdag 21 mei
18.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Jaco Schipperskoor
19.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 22 mei
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 24 mei
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

zaterdag 25 mei
19.00 uur – Rabozaal – Optimus BINGO

maandag 27 mei
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 28 mei
18.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 29 mei
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 31`mei
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

Juni 2024

maandag 3 juni
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 4 juni
18.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Jaco Schipperskoor
19.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 5 juni
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 7 juni
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

maandag 10 juni
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 11 juni
18.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 12 juni
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 14 juni
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

zaterdag 15 juni
19.00 uur Rabozaal – Optimus BINGO

maandag 17 juni
19.00 uur – Rabozaal – Warffum’s Mannenkoor

dinsdag 18 juni
18.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Modern)
19.00 uur – Rabozaal – Jaco Schipperskoor
19.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Combi-les)
20.00 uur – Op Roakeldaishal – Balletschool Warffum (Ballet)

woensdag 19 juni
16.30 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Kleuterdans)
17.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Combi-les)
18.15 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (Modern)

vrijdag 21 juni
16.00 uur – Rabozaal – Balletschool Warffum (internationale dans)

woensdag 26 juni
Op Roakeldais

donderdag 27 juni
Op Roakeldais

vrijdag 28 juni
Op Roakeldais

zaterdag 29 juni
Op Roakeldais

zondag 30 juni
Op Roakeldais